Tekil Mesaj gösterimi

Alt 07-23-2008, 01:13 AM   #2 (permalink)
medy
Moderator

medy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

medy şuanda Offline
Rep Seviyesi: medy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond repute
medy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond reputemedy has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 705451596
Rep Gücü: 14109405

Alıntı:
emresiyahoglu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Neredeyse hepiniz biliyorsunuzdur fakat bilmeyen olursa diye bir anlatayım dedim
bazı film topiclerinde bazı üyelerin vhs nasıl riplenir diye mesajlar atması bu anlatımı yapmamda beni yüreklendirdi
Benim yöntemim biraz farklı
DVD recorder,VHS cihaz gerektiriyor.

Yapmanız gerekenler:
VHS yi bağlamak:
VHS nize uyan bir kablo alın.
Kabloları renklerine göre takın
Not:DVD recordere bağlamalısınız.tv ye bağlarsanız görüntü alamazsınız

Sonra dvd recorder inizi line 2 ye getirin.
VHS yi takın
Rec e basın
Filmi kaydetsin.
NOT:SP ya da HQ Kalitede çekmeniz tavsiyedir.(HQ mod ile çekilen filmler ancak 8.1 çift katmanlı dvd lere sığmaktadır..)
ondan sonra dvd ye çekin
çektikten sonra auto gk ile ripleyin
İnşallah yardımcı olabilmişimdir...
NOT:Betamax tan riplerken de yukarıda anlattığım gibi yapacaksınız...
sevgili emre, evladım....

çok doğru bir biçimde yazmışsın... benimkide aynen böyle bağlı... eline sağlık... demekki vhs den kayıt yapabiliyorsun.. eh demekki elinde de bu kayıtlar mevcut...

bizim siteye üye olduğundan beri attığın mesajlara baktığımda abartısız hepsinde aradığım film yazmışsın... ne güzel; bütün aradığın filmlere kavuşmana bizler aracı olduk .. ne mutlu bizlere...!!!

fakaattt ... acaba elindeki vhs yada betamax kayıtların içinde aranılması muhtemel kayıtlar olamazmı...? hep sen aradıklarına kavuşacak değilsin ya .. birazda başkalarını aradıklarına kavuştursan... nasıl olur...? bir düşün bakalım... nasıl güzel duygu değil mi..? ? ?

"asil olunmaz asil doğulur"