Tekil Mesaj gösterimi

KURT KANI (1970) Tanju Korel - Arzu Okay - Seher Şeniz - Sami Tunç
Alt 02-26-2009, 11:22 AM   #1 (permalink)
Kamil
Yetkili Üye

Kamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kamil şuanda Offline
Rep Seviyesi: Kamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond repute
Kamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond reputeKamil has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 416112392
Rep Gücü: 8322518
VHSrip KURT KANI (1970) Tanju Korel - Arzu Okay - Seher Şeniz - Sami Tunç

..

KURT KANI -1970

Yönetmen ve Senaryo : Mehmet Aslan
Görüntü Yönetmeni : Fevzi Eryılmaz
Oyuncular : Tanju Korel, Arzu Okay, Seher Şeniz, Sami Tunç, Aylin
Yapımevi (şirket) : Topkapı Film (Yaşar Tunalı)
Konu : Yoksulluk nedeniyle kötü yollara itilen bir gençle, iğfal edilip sokaklara atılan bir genç kızın öyküsü.

Gizli mesajı görebilmeniz için bir cevap yazmanız gerekiyor!
Gizli mesajı görebilmeniz için yeterli yetkiye sahip değilsiniz! Mesajı görebilmeniz için bir "cevap yazmanız gerekiyor"

Ayrica benim bugün Dogum Günüm .Sevgili Dostlarima Top 3 Hazirladim umarim begenirsiniz bugüne özel...simdi kac yasina girdigimi merak ediyorsunuzdur yani hayata 29 yasima girdigimi söylemem Istanbul ile Ankara birlesse yine söylemem 29 yasina girdigimi ...13 Yasina girdim abi ..malesef pasta ikram edecektim pastaneci dükkani erken saate kapatmis kerata o yüzden hic yokken bu sundugum filmlerle idare edin artik

Konu medy tarafından (06-19-2019 Saat 03:01 PM ) değiştirilmiştir..