Tekil Mesaj gösterimi

Alt 05-21-2008, 02:44 AM   #4 (permalink)
sonperde
Normal Üye

sonperde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonperde şuanda Offline
Rep Seviyesi: sonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond repute
sonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 23271685
Rep Gücü: 465642

MERHABA

bende medy arkadaşımıza katılıyorum burası ticari amaçlı değil öyle olsaydı çok farklı filmler sunardım...sunardık
amacımız sadece mütavazi bir şekilde film paylaşmak ve anonimleşmiş eski türk filmlerini değişik formatlarda izleyebilmek
forumda 90 sonrasınada izin verilmiyor buda bence iyidir kötü olmaz...90 yılı ve öncesınde çekılmış filmlerinde ticari kaygısı bitmiştir .bu filmler artık günümüzde iş yapmayan ama geçmişte salonları dolduran filmlerdir bundan sonrası için mütavazi paylaşılacak bir hoby dir..güzeldir izlenmesi zevk verir ama hiç bir zaman sinemalarda yer almayacaklardır afişleri toplanmak için hoby olmuştur...tv lerde türk sineması yeterı kadar son dönemlerde yerını bulamamaktadır o nedenle bu filmlerin bir yerde toplanması çok güzel bir düşüncedır..
umarım bu sitede yer alan filmler binleri bulur...

siteye giren arkadaşlarında film alırken şunu düşünmeleri gerekir sonuç itibari ile bu filmleri alırken karşılıksız sadece teşekkur içten yada degıl bununla aldıklarını unutmamalıdırlar..ve ellerinde sitede olmayan filmleride burada kendılerı paylaşmalıdırlar eğer bu konuda teknik bilgileri yoksa forumdaki açılmış
film ekleme ile ilgili konuları okumalı gerekırse sitedekı yönetim konumundakı arkadşlardan yardım almalıdırlar...
saygılar sunarım