Tekil Mesaj gösterimi

Alt 07-03-2008, 01:50 AM   #8 (permalink)
sonperde
Normal Üye

sonperde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonperde şuanda Offline
Rep Seviyesi: sonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond repute
sonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 23271685
Rep Gücü: 465642

bende nacizane fikrimi belırtıyım bana göre kişi teşekkur edebılır yanı filmi indirmez ama ben bunada aslında karşıyım..sonuç itibari ile mesajın gizlenmesi linkin gizlenmesi teşekkur ettırmeye dayatmak degıldır...linki görmesını saglamaktır linki görecek kişide indirmeyı düşünüyor demektır..yada ındırecektır..
bence kişi filmi indirmek maksatlı teşekkur etmelıdır..
yoksa ben bu filmi indirecegım demek zorunlulugu yoktur zaten kişi linki indirmek için teşekkur ederse zaten bunada gerek kalmaz yani teşekkur boşa edilmesin diyorum...teşekkur bir şey karşılıgında yapılır bana göre nezaket ıcabı etmeye gerek yoktur...

ayrıca yükleyen kişi linklerinden sorumludur linklerinin silinmemesi için kendisi çaba göstermelıdır..ben şahsen linklerimi 2 gün önce tek tek sadece 200 kb seri halınde ındırdım 90 ladım bunuda not ettım yanı 85 gun sonra yıne aynı şeyı yapacagım..
saygılar

üste yazdıgım link ölmemesı konusuna açıklık getırıyım...şimdi filmi indiriyorum partı hemen kesıyorum 2 parta başlıyorum kesıyorum...kısa kısa seri şekılde inen 200 kb geçince partı kesıp diğer parta başlıyorum..bunu kontrol ettım bir link 5 dowland ken 6 oldu hepsını böyle dowlad yaptım kısa kısa...ne oldu 90 gün süre eklendı aynen konturlu telefon gibi hattı uzatmış oldum... :) bu formul gayet güzel yükleyen kişi bunu takıp etmelıdır...