Tekil Mesaj gösterimi

Hayattan Bir Sadri ALIŞIK geçti...
Alt 09-11-2008, 01:43 AM   #5 (permalink)
DarkGray
Seçkin Üye

DarkGray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DarkGray şuanda Offline
Rep Seviyesi: DarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond repute
DarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 413429172
Rep Gücü: 8268805
TVrip Hayattan Bir Sadri ALIŞIK geçti...

BİR YUDUM İNSAN: SADRİ ALIŞIK BELGESELİ
"Hayattan bir Sadri ALIŞIK geçti..."

Hazırlayan ve Sunan: Nebil Özgentürk

...

NOT: "Bir Yudum İnsan: Sadri Alışık Belgeseli" bu şekliyle -birkaç yıl önce farklı bir televizyon kanalında izlediğim ilk halini hatırladığımda- bazı kısımları (Cem Yılmaz'ın "Turist Ömer" filminin sahneleriyle ilgili yaptığı keyifli yorumlar, yönetmen Yavuz Özkan'ın konuşmaları gibi) kesilerek yayınlandı. Ancak bu haliyle de şüphesiz Sadri Alışık üzerine, zamana düşülmüş çok güzel bir not olduğunu düşündüğümden, burada paylaşmak istedim. (DarkGray)

Gizli mesajı görebilmeniz için bir cevap yazmanız gerekiyor!
Gizli mesajı görebilmeniz için yeterli yetkiye sahip değilsiniz! Mesajı görebilmeniz için bir "cevap yazmanız gerekiyor"

İyi Seyirler...

Konu DarkGray tarafından (10-15-2009 Saat 09:56 PM ) değiştirilmiştir..