Tekil Mesaj gösterimi

Alt 06-09-2008, 04:48 AM   #5 (permalink)
RatyaPonec
Moderator

RatyaPonec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RatyaPonec şuanda Offline
Rep Seviyesi: RatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond repute
RatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 675106341
Rep Gücü: 13502402

Alıntı:
muslumcu006´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
raty abi gene döktürmüşsün saolasın.. fekat anlamadığım biyer var bu aleti tv ye bağlıyoruz sonra o içinde bulunan belleğe hdd ye kayıt ediyor sonra usb ile pc ye kopyalıyoruz gibi bişeymi... ve ben tv den kayıt etmek istiyorum tv yi pc ye bağlayıp ama tv kartım yok bunu nasıl başarabiliriz anlatman mümkünmüdür .. saygılar
Sn. Müslümcü esas sen foruma yıldırım gibi girip her yere döktürmüşsün. Deminden beri yazdığın mesajları ilgiyle okudum epey moralim düzeldi. Radyo meselesi epey ilginç.
Bu alet direk olarak tv ye bağlanıyor. TV yayınını hard diske kaydediyor. Ya da hard diskteki filmi tv de izlemeyi sağlıyor. Kayıt HDD ye doğrudan avi, asf vb formatlarda yapıldığı için pc ye kopyalama diye bir işleme gerek kalmıyor. Diğer bir ifadeyle alet harici (taşınabilir) HDD lar gibi USB girişinden bağlandığında kaydedilen tv yayını pc de hazır oluyor.
Örnekle açıklayayım. Gece ikide film yayınlanacak. Bu aleti Tv'ye bağla ve gece ikide kayda başlayacak şekilde timer'ını ayarla. Ertesi gün bu aleti açıp kaydedilen filmi tv de izle. Ya da tv bağlantı kablosunu söküp USB girişinden Pc'ye bağla filmi monitörden izle veya kayıdın file nı rapidshare upload edip Xvidheaven'da paylaşıma aç. Bilmem anlatabildim mi?