Tekil Mesaj gösterimi

Üç Kağıtçı (1981) Kemal Sunal (ben dedim çarpılacaksın diye - bende dedim kafa yokki)
Alt 06-08-2010, 02:19 AM   #1 (permalink)
DrJekyll
Moderator

DrJekyll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DrJekyll şuanda Offline
Rep Seviyesi: DrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond repute
DrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 773290117
Rep Gücü: 15466126
Smile Üç Kağıtçı (1981) Kemal Sunal (ben dedim çarpılacaksın diye - bende dedim kafa yokki)

Üç Kağıtçı (1981) Kemal Sunal - Renan Fosforoğlu - Ülkü Özen - Ali Şen (ben dedim çarpılacaksın diye - bende dedim kafa yokki)

Download (indir - 16 mb): http://rapidshare.com/files/39646097...ksin_diye_.rar

Ben Dedim Çarpılacaksın Diye - Ben de Dedim, Kafa Yokki - Replikler

Kemal Sunal (Rıfkı): Senden Nuriye'yi istemeye geldim.
Renan Fosforoğlu (Ahmet Amca): Parayı getirdin dimi?

Kemal Sunal (Rıfkı): Getirmedim.
Renan Fosforoğlu (Ahmet Amca): Niye?

Kemal Sunal (Rıfkı): Daha eksiğim var.
Renan Fosforoğlu (Ahmet Amca): O zaman tamamla gel, ne zaman para hazır Nuriye hazır.

Kemal Sunal (Rıfkı): Param yok ama şöhretim var, herkes beni tanıyo zaten.
Renan Fosforoğlu (Ahmet Amca): Şöhretin var ama mesleğin yok, üfürükçüye kız vermem ben.

Sabahat Işık (Ahmet Amca'nın Eşi): Töbe de Efendi, çarpılıcaksın.

Renan Fosforoğlu (Ahmet Amca): Bırakın böyle saçma sapan şeyleri. Bu Rıfkı mı çarpıcak beni? Peh...

Kemal Sunal (Rıfkı): Dua et kayın babamsın. Yoksa seni bi üfler kördüğüm yapardım, seni hiç kimse çözemezdi, çilingir bile fayda etmezdi!

Sabahat Işık (Ahmet Amca'nın Eşi): Efendi, Rıfkı Efendi hazretlerine fazla sataşma, seni anahtar gibi kitlerse naparız?

Renan Fosforoğlu (Ahmet Amca): HaHaHa, kitlesinde görelim bakalım.

Kemal Sunal (Rıfkı): Yapacam.

Sabahat Işık (Ahmet Amca'nın Eşi): Rıfkı Efendi, Rıfkı Efendi yetişin, Ahmet Efendi'ye bişey oldu!

Ülkü Özen (Nuriye): Hiiiii aaaaaa...

Kemal Sunal (Rıfkı): aaaaaaaaa bu adam kitlenmiş!

Renan Fosforoğlu (Ahmet Amca): Kiiikiiittttkııııkiiii

Sabahat Işık (Ahmet Amca'nın Eşi): Ahmet Efendi'ye indi. Rıfkı Efendi bi okusanda düzelse?

Kemal Sunal (Rıfkı): Okumayacam! Biraz böyle eğri kalsında aklı başına gelsin!

Sabahat Işık (Ahmet Amca'nın Eşi): Ben dedim çarpılıcaksın diye.

Kemal Sunal (Rıfkı): Ben de dedim, kafa yokki

Sabahat Işık (Ahmet Amca'nın Eşi): Ya ya ya ...