Tekil Mesaj gösterimi

Nikah Masası (1982) Ümit Besen - Banu Alkan (Bendeki Günlerini Arayacaksın)
Alt 11-19-2009, 06:22 PM   #1 (permalink)
DrJekyll
Moderator

DrJekyll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DrJekyll şuanda Offline
Rep Seviyesi: DrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond repute
DrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 773290117
Rep Gücü: 15466126
Unhappy Nikah Masası (1982) Ümit Besen - Banu Alkan (Bendeki Günlerini Arayacaksın)

Nikah Masası (1982) Ümit Besen - Banu Alkan - Güner Ümit (Bendeki Günlerini Arayacaksın)

Gizli mesajı görebilmeniz için bir cevap yazmanız gerekiyor!
Gizli mesajı görebilmeniz için yeterli yetkiye sahip değilsiniz! Mesajı görebilmeniz için bir "cevap yazmanız gerekiyor"

Şarkı Sözleri: Bendeki Günlerini Arayacaksın

Seni taparcasına sevmemişmiydim
Acımadan aşkımın katili oldun
Kalbimi yalnız sana vermemişmiydim
Sen gittin zengin birine kul köle oldun
Sen gittinde el kirine kurbanmı oldun

Sanma ki mutluluğun uzun sürecek
Benim ahımı aldın mesut olmazsın
Ümitlenme o günler geri gelecek
Bendeki günlerini arayacaksın
O fakir sevgilini arayacaksın

O garip sevgilini arayacaksın

Varsa yoksa herşeyim sen değilmiydin
Bana ihanet edip ellerin oldun
Sana ömrünü veren ben değilmiydim
Sen gittin zengin birine kul köle oldun
Sen gittinde el kirine kurbanmı oldun

Sanma ki mutluluğun uzun sürecek
Benim ahımı aldın mesut olmazsın

Söz , Müzik ve Seslendiren: Ümit Besen

NOT: Sayın Orhan bey'in beğeneceğini umuyorum
Bu arada şarkının bu versiyonu Ümit Besen albümlerinde YOK! Bu versiyon sadece bu filmde çalıyor