Tekil Mesaj gösterimi

Neşeli Günler (1978) Münir Özkul - Adile Naşit - Şener Şen (Ziya - Aslan Avı)
Alt 05-12-2009, 10:02 PM   #1 (permalink)
marwin16
Daimi Üye

marwin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

marwin16 şuanda Offline
Rep Seviyesi: marwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond repute
marwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 415851764
Rep Gücü: 8317250
Smile Neşeli Günler (1978) Münir Özkul - Adile Naşit - Şener Şen (Ziya - Aslan Avı)

http://rapidshare.com/files/23220874..._305_.avi.html

Çocuklardan biri: amca anlatsana Almanya'da neler yaptın?
Ziya amca: Almanya'da arkadaşlarla aslan avına çıktık
Kazım: ziya Almanya'da aslanın ne işi var ****
ziya amca: olmaz olur mu abi? alman aslanı bu
(çocuklara dönerek) ha nerde kalmıştım. jipten indik, etrafa dağıldık... elimde tüfek ağır ağır ilerliyorum. bi ses duydum, arkama döndüm onu gördüm...bi de ne göriim boyu oon metree
Kazım: ziyaaa
Ziya amca: on metre yoksa da 5 metre var
Kazım: ziyaaaaaa
Ziya amca: işte aslan kadar aslan, çektim tüfeği bastım... tık... tüfekte kurşun yok. çıkardım çakıyı açtım, atladım aslanın üstüne. karnına böyle tak tak tak tak tak
Kazım: çakıyla aslan mı öldürdün?
Ziya amca: öldürdüm, öldürdüm abi ya
Kazım: yeter…palavralarınla sabahtan beri çocukların kafasını karıştırıp duruyorsun....

Konu marwin16 tarafından (05-12-2009 Saat 10:53 PM ) değiştirilmiştir..