Tekil Mesaj gösterimi

Alt 07-26-2008, 10:06 PM   #5 (permalink)
DarkGray
Seçkin Üye

DarkGray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DarkGray şuanda Offline
Rep Seviyesi: DarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond repute
DarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond reputeDarkGray has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 413429172
Rep Gücü: 8268806

Söylenen tüm bu güzel sözlere katılmamak, bu içten duyguları paylaşmamak mümkün değil.

Gerçekten hayranlık ve şükran uyandıracak tüm çalışmalarıyla sinemamızın eşsiz örneklerini bizlerle paylaştığı, “sanat” söz konusu olduğunda esasen sanatın insani tarafından asla ayrı düşünülemeyecek olan “paylaşmak” kavramını burada yaşattığı ve bu güzel paylaşım iklimine büyük katkıda bulunduğu ve de sinema sanatı özelinde; her bir filmin, her bir sahnenin insan ruhuna kattığı apayrı yaşantı zenginlikleri, hayatın/zamanın akışını güzelleştirme ve çoğu zaman tahammül edilebilir kılma rolü düşünüldüğünde benim (ve eminim ki tüm gerçek sinemaseverler) için hayatî önemdeki tüm dakikalar için Sayın Medy’ye çok teşekkür ediyorum. Emeğinize, gönlünüze sağlık…

Bu iklimin yaşamasında emeği geçen tüm arkadaşlara da bu vesileyle ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Sonsuz sevgiler…