Yeşilçam - Beyazperde - Nostalji Sinema - Siyah Beyaz - Renkli - Türk Filmleri


  
Geri git   Yeşilçam - Beyazperde - Nostalji Sinema - Siyah Beyaz - Renkli - Türk Filmleri > Multimedya Bilgisi > XviDHeaven'a Film Eklemek

XviDHeaven'a Film Eklemek
XviDHeaven'a Film Eklemek için bilinmesi gerekenler! (WinRAR , ImageGrabber...)

Adım Adım Film Ekleme Rehberi

Cevapla
Görüntüleme: 8135 - Cevaplar: 12  
LinkBack Seçenekler Stil

Adım Adım Film Ekleme Rehberi
Alt 05-13-2008, 09:04 PM   #1 (permalink)
Moderator
 
RatyaPonec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
RatyaPonec şuanda Offline
Üyelik tarihi: May 2008
Bulunduğu yer: Ankara
Mesajlar: 2.049
Rep Seviyesi: RatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond repute
RatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 675106341
Rep Gücü: 13502351
Lightbulb Adım Adım Film Ekleme Rehberi

1- Paylaşmak istediğiniz dosyayı (filmi), Win Rar ile 100 er Mb.lık ciltler halinde arşivleyiniz.
a) Windows gezgininde ilgili dosyanın üzerine mouse'un sağ tuşu ile klikleyiniz.
b) Açılan kısayol penceresinden "Arşive ekle..." komutuna tıklayınız.
c) Ekrana gelen "Arşiv adı ve parametreleri" penceresinin sol tarafındaki “sıkıştırna yöntemini” kutucuğunu en hızlı’ya ayarladıktan sonra "Ciltlere böl" kutucuğuna 100m yazınız ve "Tamam" butonuna tıklayınız. (WinRar versiyonlarına göre değişebilir)
Dosya büyüklüğüne ve bilgisayarınızın konfigürasyonuna göre 5-15 dakika sonra Rapidshare'e upload edeceğiniz part dosyaları hazır olacaktır.

2- Hazırladığınız part'ları, Rapidshare'e upload ediniz. (Daha pratik yöntem için "sonperde'nin aşağıdaki mesajını okuyunuz)
a) http://rapidshare.com/ adresine giriniz.
b) Ana sayfadaki "Gözat..." butonuna tıklayınız.
c) Açılan pencerede upload edeceğiniz part dosyasının bilgisayarınızdaki adresini seçerek "Aç" butonuna tıklayınız.
d) Yüklemek istediğiniz part dosyasının doğruluğunu kontrol ettikten sonra " Upload! " butonuna tıklayınız.
e) Böylece dosyanızın rapidshare'e yüklenmesi başlar. Upload işlemi, Internet bağlantı hızınıza bağlı olarak 100mb büyüklüğündeki dosyalar için yaklaşık 20 ila 40 dakika sürmektedir. Beklerken diğer işlerinizle uğraşabilirsiniz.
f) Upload işlemi tamamlandığında sayfada "Download" ve "Delete" linkleri görüntülenir.
g) Bu linkleri kopyalayarak (3/b) deki işlemde kullanmak üzere kaybetmeyeceğiniz bir dosyada saklayınız. (Not Defteri, Word, Excel dosyası )
h) Upload edilecek part dosyaları bitene kadar, Rapidshare ana sayfasına dönerek aynı işlemleri tekrarlayınız.

3- Rapidshare download linklerini ccf uzantılı hale getiriniz. (Alternatif çözüm için müslümcü006'nın aşağıdaki mesajına bakınız)
a) Rapidshare linklerini kaydettiğiniz dosyada download linklerini alt alta sıralıyarak düzgün hale getirdikten sonra CRYPTLOAD programını açınız ve araç çubuğundaki 7.İkonda panoyu etkin hale getiriniz.
b) Rapidshare download linklerinin tümünü kopyaladığınızda, Link yakalayıcı otomatik olarak açılır. Bu penceredeki "Ekle" butonuna tıklayınız.
c) Açılan yeni pencerenin sol ortasındaki Başlat bölümünün altındaki "elle" seçeneğini klikleyerek "Tamam butonuna tıklayınız.
d) Crypload ana penceresinde "Directlinks" yazısının üzerine farenin sağ tuşuyla tıklayınız Açılan kısayol menüsünün en altındaki " Crypload Container File" komutunu seçiniz.
e) Açılan "Farklı Kaydet" penceresinde; oluşturulan ccf dosyasının kaydedileceği adresi belirleyerek "Tamam" butonuna tıklayınız.

4- Bilgisayarınıza kaydettiğiniz ccf uzantılı dosyayı Rapidshare'e upload ediniz.
Yaklaşık 2kb boyutlu bu dosyayı 2. başlıktaki yöntemle upload ederek Rapidshare download linkini kopyalayınız ve (7/d) deki işlemde kullanmak üzere bilgisayarınızda uygun gördüğünüz dosyaya yapıştırarak saklayınız.

5- Foruma ekleyeceğiniz sunumu hazırlayınız. (Bu işlem için birçok yöntem vardır. Genel çözüm için sabitlenen ImageGrabber konusuna bakınız)
a) Upload edeceğiniz filmi capture özellikli bir player'da açınız. (VLC veya ViPlayer 2.09 önerilir)
b) Uygun bulduğunuz kareleri ileri geri ve pause özelliğini kullanarak bulunuz ve ViPlayer'da klavyenizin "p" tuşuna basarak VLC player'da video menüsünden enstantane komutu vererek capture ediniz. Yeterli sayıda caps hazırladıktan sonra player'ı kapatınız.
c) Word programını açınız ve Insert(Ekle) menüsünde Picture/ File komutunu vererek önceden kaydetmiş olduğunuz resimleri ilgili klasörü bularak sayfaya ekleyiniz.
d) Eklenen resimlerin yerini, boyutunu, brigt ve contrast ayarlarını değiştirebilmek için resmin üzerine sağ tuşla klikleyerek "show picture toolbar" komutunu veriniz. Düzenlenecek resim seçili haldeyken bu toolbarda öncelikle "text wraping" ikonuna tıklayarak resmi metin önüne veya arkasına getiriniz.
e) Eklediğiniz caps'i, boyutunu parlaklık vs ayarlarını istediğiniz şekilde düzelttikten sonra sürükle bırak yöntemiyle sunumunuzda koymak istediğiniz yere yerleştiriniz.
f) Bütün capsleri yerleştirdikten sonra metin kutusu açarak filmin adı, konusu vb bilgileri yazarak bunları istediğiniz şekilde biçimlendiriniz. Arzu ettiğiniz takdirde metin kutusunun kenarlıklarını kaldırınız ve metin kutularını uygun gördüğünüz yerlere taşıyınız.
g) Sunumunuzdaki resimlerin ve metin kutularının yeri istediğiniz şekle geldiğinde Draw toolbarını açarak bu toolbardaki yukarı ok şeklindeki select objects ikonuna tıkladıktan sonra sunumunuza yerleştirdiğiniz bütün ögeleri seçiniz. Tüm ögeler seçili hale geldiğinde farenizin sağ tuşuna tıklayarak kısayol penceresinden grupla komutunu veriniz. Bu suretle çok sayıda resimden ve metin kutusundan oluşan sunumunuz tek resim haline gelir.
h) Tek resim haline getirdiğiniz sunumunuzu kopyalayayıp Word penceresini durum çubuğuna indiriniz.
ı) Başlat-Programlar-Donatılar adresindeki Paint programını çalıştırınız Resim menüsündeki Dosya özelliklerini seçerek image alanının enini 24 cm civarına getiriniz ve düzen menüsünden yapıştır komutunu veriniz.
j) Varsa gerekli gördüğünüz düzenlemeleri yaptıktan sonra farklı kaydet komutuyla sunumunuzu JPG formatında kaydediniz.

6- Sunumunuzu Imageshack'e upload ediniz
a) http://imageshack.us/ adresine giriniz.
b) Ana sayfadaki "Gözat..." (Browse) butonuna tıklayınız.
c) Açılan pencerede upload edeceğiniz sunumunuzun bilgisayarınızdaki adresini seçerek " Host İt! " butonuna tıklayınız.
d) Yükleme tamamlandığında sayfada verilen 4 adet linkten en alttakini kopyalayarak (7/c) deki işlemde kullanmak üzere kaybetmeyeceğiniz bir dosyada saklayınız.

7- Filminizi XviDHeaven'da diğer üyelerle paylaşınız.
a) XviDHeaven'ın ilgili bölüm veya alt bölümüne giderek "Yeni Konu Ac" sekmesine tıklayınız.
b) Önceden hazırladığınız sunum sadece caps'lerden oluşuyorsa; açılan penceredeki sayfaya paylaştığınız filmin adı, yılı, oyuncuları, konusu, görüntü kalitesi hakkındaki bilgileri yazıp bunları sayfanın üzerindeki ikonları kullanarak biçimlendiriniz. Enter tuşuna tıklayarak alt satıra geçiniz.
c) Sunumunuzun Imageshack linkini kopyalayınız. Sunumu ekleyeceğiniz yeri mouse'la tıklayıp imleci yerleştirdikten sonra yukarıdaki Resim ekle ikonuna tıklayınız. Açılan kutucuğa sunumunuzun Imageshack linkini, kısayol menüsünden yapıştır komutu vererek giriniz.
d) Alt satıra geçip ccf uzantılı linki yazınız.Bu yazıyı mouse'la seçerek yukarıdaki HIDE işaretli ikona sonra yazıyı ortala ikonuna tıklayınız.
e) Gerekli gördüğünüz dilek vb şeyleri yazdıktan sonra konu mesajının önizlemesini yaparak son rötuşları tamamlayınız. "Konuyu Aç" butonuna tıkladığınızda paylaşımınız XviDHeaven'a eklenir.
f) Paylaşıma açılan sayfanızda hata veya eksiklik tespit ederseniz, sağ alttaki "Değiştir" yazısına tıklayınız ve gerekli değişiklikleri yapınız.


Yeni hobiniz hayırlı olsun. Saygılarımla......

Not:
1- Yeni eklenen filmlerin üyeler tarafından günlük takip edilebilmesi ve mükerrer paylaşımların önlenmesini sağlamak amacıyla, paylaşacağınız filmleri yerli film bölümüne eklemeden önce; sabitlenen konular arasındaki " Upload yapilacak Filimler Listesi " konusuna mesaj atarak bildirmeyi unutmayınız.
2- Paylaştığınız filimi XviDHeaven’a ekledikten sonra diğer üyelerin bu filme rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla Fan Clubs bölümündeki ilgili fihriste mesaj atarak paylaşımınızı tamamlayınız.

Konu RatyaPonec tarafından (10-30-2008 Saat 07:11 PM ) değiştirilmiştir..
  Alıntı ile Cevapla

Alt 05-14-2008, 06:07 PM   #2 (permalink)
Normal Üye
 
sonperde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
sonperde şuanda Offline
Üyelik tarihi: May 2008
Bulunduğu yer: Ankara
Mesajlar: 362
Rep Seviyesi: sonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond repute
sonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 23271685
Rep Gücü: 465591
Standart

bilgiler için teşekkurler bende bir katkıda bulunmak istiyorum rapidshare ye kolay uploand yapabılmek için rapid bir programda sunuyor program çok basit ve pc yi hiç yormuyor...
program premıum girişede olanak tanıyor...programın kurulması söz konusu değil sadece ındırıp klasörü
C diskine kopyalamanız yeterlidir...

http://rapidshare.com/rapiduploader.html sitesinden programı indirebilirsiniz sadece 400kb


1-resımde görüldüğü gibi programı açın rar dosyalarını topluca add den alın program rar dosyalarını dizip herhangi bir giriş gerekmeden hemen uploand etmeye başlıcaktır...
uploand etmeden önce premıum login olarak ıstiyorsanız.
programın setting bölümüne girip login olun her parça bitiminden sonra links bölümde link bilgileri görülecektir.
2-login giriş
not: bir parçayı uploand ettikten sonra diğerine geçtiği anda enerji kesintisi yaşanırsa daha önceki parçaların link adresleri program tarafından korunur silinmez...

Konu sonperde tarafından (05-14-2008 Saat 06:31 PM ) değiştirilmiştir..
  Alıntı ile Cevapla

http://crypt-it.com Üzerinden Direkt CCF Link Alma
Alt 05-23-2008, 09:41 PM   #3 (permalink)
Normal Üye
 
muslumcu006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
muslumcu006 şuanda Offline
Üyelik tarihi: May 2008
Bulunduğu yer: aNKaRa
Mesajlar: 74
Rep Seviyesi: muslumcu006 has a reputation beyond reputemuslumcu006 has a reputation beyond reputemuslumcu006 has a reputation beyond reputemuslumcu006 has a reputation beyond reputemuslumcu006 has a reputation beyond reputemuslumcu006 has a reputation beyond reputemuslumcu006 has a reputation beyond reputemuslumcu006 has a reputation beyond repute
muslumcu006 has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 384096
Rep Gücü: 7827
Post http://crypt-it.com Üzerinden Direkt CCF Link Alma

LİNKLERİMİZİ CCF FORMATINA ÇEVİRİP KORUNMASINI VE PROGRAM YOLUYLA KOLAYCA İNDİRMEYİ ELİMDEN GELDİĞİNCE AÇIKLAYACAĞIM


1.rapidshare ile dosyalarimizi upload ediyoruz ve linkleri not defteri veya word içinde biriktiriyoruz...

2.http://crypt-it.com sitesine girip üye olmamız şart ....ÜYE OLDUK VE ADMİN CENTER E BASIP KULLANICI ADIMIZI VE ŞİFREMİZİ GİRİYORUZKARŞIMIZA BU SAYFA AÇILACAK VE CREATE NEW FOLDER BUTONUNA BASACAĞIZ
FOLDERNAME: DOSYAMIZIN İSMİNİ YAZIIYORUZ (ÖRNEK:MÜSLÜM GÜRSES_GÜLDÜR YÜZÜMÜ_1985)

LİNKS: DAHA ÖNCE NOT DEFTERİ VEYA WORD E KAYDETMİŞ OLDUGUMUZ LİNLERİ BURAYA KOPYALIYORUZ

DESCRİPTİON: AÇIKLAMA KISMINA KISA BİRŞEY YAZSANIZ KAFİ VE ŞİFRENİZ VARSA BURAYA YAZINKİ BİLGİMİZ OLSUN

FOLDERTYPE: CCF SEÇİYORUZ

ALT KISIMDA SAVE CHANGES BUTONUNA TIKLIYORUZ KARŞIMIZA GELEN PENCEREDE ALTTAKİ RESİM....
BURADA İSE ÇERÇEVE İÇİNDE OKLAR İLE GÖSTERİLEN TURUNCU LİNKİ KOPYALIYORUZ VE PAYLAŞIMA SUNUYORUZ...

(CCF DOSYAMIZI RAPİDSHARE İLE TEKRAR UPLOAD EDEREK ZAMAN KAYBEDİYORUZ İŞİMİZİ YAVAŞLATIYORUZ NASIL OLSA BU SİTE BİZE LİNK VERİYOR NEDEN ZORA KOŞALIM LİNKİ ALIP KOPYALIYALIM VE AZDA OLSA ZAMANDAN KAZANALIM)ÜYELERİMİZİN LİNKE TIKLADIKLARI ZAMAN İNDİRMELERİ İÇİN BİLGİ....

__________________
DeĞiŞeN BiZMiYiZ BiLMeM ZaMaNMı HeP oFMu ÇeKeLiM YoKSa aMaNMı Bu YaŞaMaK DeĞiLDiR SöYLe YaLaNMı aCıLaR BaL GiBi TaDıLıR oLDu aŞKLaRDa PaZaRDa SaTıLıR oLDu..
  Alıntı ile Cevapla

Alt 08-06-2008, 01:14 AM   #4 (permalink)
Seçkin Üye
 
Zagor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Zagor şuanda Offline
Üyelik tarihi: Aug 2008
Bulunduğu yer: izmir
Mesajlar: 1.806
Rep Seviyesi: Zagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond repute
Zagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond reputeZagor has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 7470223
Rep Gücü: 149617
Standart

ellerinize sağlık
  Alıntı ile Cevapla

Alt 10-23-2008, 01:50 PM   #5 (permalink)
Normal Üye
 
mhkose şuanda Offline
Üyelik tarihi: Oct 2008
Bulunduğu yer: Ankara
Mesajlar: 92
Rep Seviyesi: mhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond repute
mhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond reputemhkose has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 2732865
Rep Gücü: 54799
Standart

film eklemek gerçekten çok zor ve sıkıntılı bir süreç gibi gözüküyor..anlatım için teşekkürler...
  Alıntı ile Cevapla

Alt 10-27-2008, 12:46 AM   #6 (permalink)
Normal Üye
 
sonperde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
sonperde şuanda Offline
Üyelik tarihi: May 2008
Bulunduğu yer: Ankara
Mesajlar: 362
Rep Seviyesi: sonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond repute
sonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond reputesonperde has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 23271685
Rep Gücü: 465591
Standart

RAPİDE UPLOAD EDİLEN LİNKLERİN ( PARTLARIN) TEK LİNKTE TOPLANIP GİZLENMESİ

http://crypt-it.com/ BU SAYFAYA GİR MAVİ BÖLÜME TIKLA
AÇILAN SAYFA
DİKKAT!
YUKARDAKI RESIMDE LİNKS ONLY YAZAN BÖLÜMÜ
CFF ONLY OLARAK DEĞİŞTİR SAVE CHANGES YAPARAK KAYDET


AÇILAN SAYFA
GİZLENMİŞ LİNK
CRTYPTLOAD PROGRAMINI INDIRIP ÇALIŞTIRDIKTAN SONRA GİZLEDIGINIZ LİNKİ İNDİRİP TIKLADIGINIZDA PROGRAM BAŞLIYACAKTIR PARTLAR GİZLİ OLARAK GÖRUNECEKTIR
  Alıntı ile Cevapla

Alt 10-30-2008, 03:06 PM   #7 (permalink)
Normal Üye
 
emrullahabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
emrullahabi şuanda Offline
Üyelik tarihi: Oct 2008
Bulunduğu yer: Ankara
Mesajlar: 337
Rep Seviyesi: emrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond repute
emrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond reputeemrullahabi has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 109340
Rep Gücü: 2338
Standart

Detaylı anlatımlarınız sayesinde ilk paylaşımımı bugün sundum, emekleriniz için teşeklürler.
__________________
Nostalji bir yaşam biçimidir...
  Alıntı ile Cevapla

Alt 01-05-2009, 08:18 PM   #8 (permalink)
Normal Üye
 
threelibras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
threelibras şuanda Offline
Üyelik tarihi: Nov 2008
Bulunduğu yer: Ankara
Mesajlar: 187
Rep Seviyesi: threelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond repute
threelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond reputethreelibras has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 698104
Rep Gücü: 14107
Standart

ayrıntılı sekilde hiç kafa karıştırmadan sade ve acıklayıcı sekşlde anlatan herkese çok teşekkür ederim.inşallah alnımın akıyla bende film gönderecegim bu anlatımdan yola çıkarak
  Alıntı ile Cevapla

Alt 04-23-2009, 10:54 AM   #9 (permalink)
Normal Üye
 
jupiter65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
jupiter65 şuanda Offline
Üyelik tarihi: Apr 2009
Bulunduğu yer: İstanbul
Mesajlar: 286
Rep Seviyesi: jupiter65 is on a distinguished road
Rep Puanı: 13
Rep Gücü: 144
Standart

Sabır isteyen bir iş. Kolay gibi görünüyordu film eklemek. Ama şimdi fikrim değişti.
  Alıntı ile Cevapla

Alt 05-10-2009, 12:29 PM   #10 (permalink)
Daimi Üye
 
marwin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
marwin16 şuanda Offline
Üyelik tarihi: Sep 2008
Bulunduğu yer: Bursa
Mesajlar: 590
Rep Seviyesi: marwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond repute
marwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond reputemarwin16 has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 415851764
Rep Gücü: 8317198
Standart

paylaşımınız için teşekkürler film eklemek bayağı yorucu bir iş ben beş günde bir tane yükleyebildim o yüzden bu kadar zahmet çekip bizimle bu güzel filmleri buluşturan başta sayın raty,sayın medy,sayın orhan,dr jekly ve ismi unutulan diğer sinema gönüllülerine teşekkürler uğraşınca işin değeri anlaşılıyor
  Alıntı ile Cevapla
CevaplaKonuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz Aktif değil dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz aktif değil dir.
Eklenti ekleme yetkiniz Aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Bayan Oyuncuların Resmi Web Siteleri   (alfabetik sıra ile) Bay Oyuncuların Resmi Web Siteleri   (alfabetik sıra ile)


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:46 AM .

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
LinkBacks Enabled by vBSEO 3.1.0