Tekil Mesaj gösterimi

Alt 08-21-2008, 03:38 PM   #22 (permalink)
RatyaPonec
Moderator

RatyaPonec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RatyaPonec şuanda Offline
Rep Seviyesi: RatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond repute
RatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond reputeRatyaPonec has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 675106341
Rep Gücü: 13502401

Alıntı:
anny´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bu bahsettiginiz programı indirdim..partları tek tek indirmeye çalıştım ama yine de açamadm filmi..hem kendiniz ugraşın indirin diyosunuz ama sorularımıza cevap bile veren yok..yardımcı olmak bu kadar zor mu arkadaşlar :(
Sn. Anny internet ortamında bu tarz yardım gerçekten zor.

XviDHeaven'dan Film İndirmek konusunun altındaki özetin 4. 5. ve 6. maddelerini okuyunuz. Hatta aynısını buraya yapıştırayım

4- Açılan rapidshare sayfasından genelde 2kb büyüklüğünde olan ccf uzantılı dosyayı bilgisayarınıza yükleyiniz.

5- İndirdiğiniz ccf uzantılı dosyanın üzerine tıkladığınızda Crypload programı kendiliğinden açılır ve bütün partlar için download işlemi hattınızın süratine uygun hızda otomatik olarak başlar.

6- Download tamamlandıktan sonra ...part.1 dosyasının üzerine iki kez tıklayarak winrar programı penceresini açınız. Bu pencerede gösterilen film dosyasının üzerine iki kez tıkladığınızda indirdiğiniz filmi izleyebilirsiniz.

Eğer yine olmazsa takıldığınız işlemi yazarak bana özel mesaj atabilirsiniz.

(Cryptload partların tümünü otomatik olarak peşpeşe indirir. Partları tek tek indirmeye çalıştığınızı yazmışsınız. Dolayısıyla mesajınızdan, olayı gözünüzde büyütüp gereksiz ayrıntılara daldığınız neticesine ulaşıyorum.)