Tekil Mesaj gösterimi

Nereye Bakıyor Bu Adamlar (1976) Zeki Alasya - Metin Akpınar (Büyükmü Küçükmü)
Alt 05-11-2009, 05:22 AM   #1 (permalink)
DrJekyll
Moderator

DrJekyll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DrJekyll şuanda Offline
Rep Seviyesi: DrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond repute
DrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond reputeDrJekyll has a reputation beyond repute
Rep Puanı: 773290117
Rep Gücü: 15466126
Smile Nereye Bakıyor Bu Adamlar (1976) Zeki Alasya - Metin Akpınar (Büyükmü Küçükmü)

Nereye Bakıyor Bu Adamlar (1976) Zeki Alasya - Metin Akpınar (Büyükmü Küçükmü)

Gizli mesajı görebilmeniz için bir cevap yazmanız gerekiyor!
Gizli mesajı görebilmeniz için yeterli yetkiye sahip değilsiniz! Mesajı görebilmeniz için bir "cevap yazmanız gerekiyor"

Büyükmü Küçükmü : Replikler

Ahmet Turgutlu: Şişt hemşerim durun bakalım durun, yaw nereye gidisen sepetle böyle bavulla
Zeki Alasya: Dur ya dur şey edicem arkadaş çok fena sıkıştım arkadaş bırak ula beni

Ahmet Turgutlu: Hemşerim nüfus kağıdın varmı
Metin Akpınar: Niye tuvalet kağıdı yokmu
Ahmet Turgutlu: Burası resmi bir heladır nüfus kağıdı diyorum
Zeki Alasya: Nüfus kağıdına ne lüzum var yaw işiyecem be

Ahmet Turgutlu: Hırlımısın hırsızmısın ne bilirim ben nüfus kağıdı olmadan işetmem
Metin Akpınar: Benimkisi olmazmı
Ahmet Turgutlu: Eh sen işersen olur
Zeki Alasya: Neeeee, yaw onun değil benim çişim var be
Ahmet Turgutlu: Öyleyse git getir nüfus kağıdını
Zeki Alasya: Nüfus kağıdı memlekette kaldı
Ahmet Turgutlu: Ben beklerem git getir
Zeki Alasya: Neeeee, ben bekliyemem çatlıyacam
...

Ahmet Turgutlu: Şişt hop hop durun bakalım nereye
Zeki Alasya: Nolacaktıki gidiyoruz
Ahmet Turgutlu: Hemen gitmek yok hemşerim, söyle bakalım büyükmüydü küçükmüydü?
Zeki Alasya: Anlamadım

Ahmet Turgutlu: Büyükmüydü küçükmüydü?
Zeki Alasya: Sanane be sen sünnetçimisin

Ahmet Turgutlu: Uzatma, büyükmü büyükmü
Zeki Alasya: Eh işte herkesinki kadar
Ahmet Turgutlu: Nasıl herkesinki kadar?
Zeki Alasya: Yani, böyle, yani şu kadar var canım şu kadar var, bu kadar...

Ahmet Turgutlu: Ula terbiyesiz sana onumu sorduk
Ahmet Turgutlu: Büyük abdestmi küçük abdestmi
Zeki Alasya: Haaaaaa omu o küçük o